2Dnia 07.03.2017 r. uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pani Martyny Kwiecińskiej wybrali się do schroniska dla zwierząt w Napierkach w celu przekazania zebranej  wcześniej żywności dla psów. Na początku wizyty na dźwięk dzwonka u bramy usłyszeliśmy wesołe szczekanie mieszkańców schroniska. W następnej kolejności naszym oczom ukazały się zadbane boksy i różnej maści i rasy ich właściciele. Pieski na widok niezwykłych gości radośnie skakały na siatkę, niekiedy smutnym wzrokiem prosiły o dobre słowo i moment zainteresowania swoją dolą.

Wiele emocji wzbudziły wśród uczniów szczeniaczki, które wielokrotnie przechodziły z rąk do rąk i być może już niektóre z nich znalazły swojego właściciela wśród uczestników wycieczki. W schronisku spędziliśmy wiele cennych chwil.

Akcja ta co roku cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i daje im  ogromną radość z niesienia pomocy „naszym małym przyjaciołom”. Wycieczka zorganizowana była przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

mod_vvisit_counterRazem1219009

Your IP: 18.116.81.199